Solárium KB

Nebojte se navštěvovat solárium! Je jednou z cest, jak bezpečným způsobem získat přirozené opálení. Návštěva solária je prospěšná nejen v zimních měsících, kdy je málo sluneční aktivity, ale i na jaře jako příprava pokožky na nadcházející slunné dny a před cestou k moři. Opálená pleť spolu s užíváním vitamínu A poskytuje základní ochranu před častými spáleninami na "prvním" slunci.

Několik důvodů proč se opalovat v soláriu:

Pod vlivem UV paprsků se aktivuje tvorba vitamínu D, který je nezbytný pro organismus pro vstřebávání kalcia a fosforu, "odpovědných" za zpevnění svalů a kostí a za hojení ran.

•  UV paprsky aktivují většinu procesů, které se odehrávají v organismu - dýchání, látkovou výměnu, krevní oběh a endokrinní činnost.

•  Nepochybný užitek přináší UV paprsky také při léčení různých kožních nemocí, jako ekzémy, uhrovitá vyrážka

•  Opálení v soláriu překrásně připravuje po zimě bledou kůži na aktivní letní slunce. Zvláště se doporučuje několik návštěv solária před cestou k moři.

•  Opálení v soláriu je považováno za méně škodlivé pro kůži než přírodní opálení.Nezpůsobuje spáleniny kůže.

•  Nakonec, UV paprsky mají vliv i na naši duševní rovnováhu, bojují se stresem a jednoduše zlepšují náladu.

Mnohé zákaznice a zákazníci využívají solárium celoročně k relaxaci a udržení přirozeného stupně opálení. Vždy ale doporučujeme zakoupení speciální solární kosmetiky určené právě pro časté návštěvníky.

 

Pro Vaše opálení jsou Vám k dispozici čtyři moderní solária značky Luxura Z řady solární kosmetiky Vám můžeme nabídnout Vysoce kvalitní solární kosmetiku Global Tanology s obsahem účinných látek zajišťujících prvotřídní kvalitu opálení ve spojení s vysokou péčí a výživou kůže. Dopřejte si pocit jedinečného opálení...

 


 

Životnost trubic, hygiena a čistota jsou pečlivě hlídány

 

Ceník solárního studia:  

Lumina - 1 minuta   5,- Kč
UWE - 1minuta   12,- Kč
Luxura - 1 minuta   14,- Kč
Vertikál - 1 minuta   12,- Kč

 

Uvedené ceny jsou konečné včetně DPH


Kontakt

Fitness KB

17. Listopadu 1074
Jičín
506 01


+420 733 315 099


Odkazy

www.vzp.cz

www.klubpevnehozdravi.cz

 


Návštěvy

TOPlist